Transport and returning

Transport ja tagastamine

 

Toodete transport

 

Coronaband.eu e-poest ostetud toodete transportimisel pakume järgmisi transpordiviise:

  • Maksikiri
  • Omniva pakiautomaat


Toodete transpordikulu sõltub transpordiviisit ning asukoha riigist. Transpordi hind kuvatakse tellimuse vormistamisel.

E-poes müüdavate Toodete tarneaeg on reeglina 2-3 tööpäeva (erandjuhtudel 14 tööpäeva). Sõltuvalt toodete saadavusest ja transpordipartnerite koormusest võib mõningatel juhtudel tarnaaeg pikeneda. 

Juhul, kui Klient on tellimuse  vormistanud nädalavahetusel (ajavahemikul reedel pärast kella 15:00 kuni esmaspäeval kella 10:00-ni) või riigipühal, hakkab 2-5 tööpäeva tähtaeg kehtima nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 10:00.

Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi Toodete kohaletoimetamisel. Müüja ei vastuta Toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või  -õigsusest.

Juhul, kui  Toode ei jõua Kliendini heas seisukorras ja kinnises pakendis, on Klient kohustatud sellest E-poodi teavitama, saates vastavasisulise kirja e-posti aadressile info@coronaband.eu.


Toote tagastamine

 

Ostjal on õigus toote mittesobivuse korral toode tagastada. Toote tagastamiseks tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada saates vabas vormis ühemõttelise e-kirja aadressile info@coronaband.eu. Kirja sisus peab olema välja toodud tellija ees- ja perekonnanimi (kui tellimus on tehtud ettevõtte nimele, siis märkida ettevõtte nimi), e-posti aadress, kontakttelefon, tellimuse number, tagastatava toote nimi, tagastatava toote kogus ja tagastamsie põhjus.

Tagastatava toote transpordi kulud katab ostja.

 

Rahatagastuse korral tehakse tagastus samale arvelduskontole, millelt Tellimuse eest tasuti, 14 päeva jooksul alates tagastusavalduse esitamisest.


Tagastatav toode ei või olla kahjustunud või kasutamisjälgedega.